Vrácení zboží

Vrácení zboží:

V případě, že chce zákazník zboží vrátit, musí obchodníkovi jasně oznámit, že využívá své právo na odstoupení od smlouvy. To může udělat například zasláním e-mailu nebo vyplněním online formuláře na webu obchodníka.

Zákazník musí odstoupení od smlouvy obchodníkovi oznámit do 14 dnů poté, co zboží převezme. Následně má dalších 14 dnů na to, aby zboží obchodníkovi odeslal. Samozřejmě také může oba kroky učinit v jeden den. Jinak to není možné.

Pokud jste  splnili tyto podmínky, zašlete nám zpět Vámi objednané zboží na tuto adresu: Marta Tučková, Jihlavská brána 8, Třebíč 67401. Adresa pro vrácení není  Nádražní 814/3, Třebíč 67401. Nezasílejte prosím zboží nazpět přes dopravní společnost Zásilkovna a GLS, vrátí se Vám nazpět.

 

Vámi zaslané zboží nesmí být použité, nesmí být poškozené, kompletní. Zboží, prosím, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy. Připojte prosím i číslo účtu, abychom Vám mohli vrátit peníze, včetně nákladů na vrácení do maximální výše našeho poštovného 130 Kč. Jestliže nesouhlasíte s touto částkou, reklamované zboží si svezeme na své náklady nazpět skrze dopravní společnost PPL.

Pokud měníte zboží z důvodů jiné velikosti, prosím připojte i informaci, jako velikost požadujete.

Pro vrácení nepotřebujete žádný speciální formulář, připojte jen číslo původní objednávky.

Přejeme hezký den.