Odběr v Třebíči

 

Zboží lze odebrat osobně, v úterý od 10:00 - 12:00 a ve čtvrtek od 12:00 - 14:00. Záleží jen na Vás, jaká varianta je pro Vás výhodná a tu si vyberete (nebo jste si již vybrali) při vyplňování objednávky. Jakmile k nám Vaše objednávka dorazí, napíšeme Vám, zda je tento termín reálný (potvrdíme Vám objednávku) nebo navrhneme jiný termín, kdy by bylo zboží k dispozici.

Jelikož nejsme registrování k EET, je nutné, abyste svoji objednávku dopředu nejprve uhradili platebním převodem na účet u naší banky:

2000111375/2010 (Fio banka).

VS: poslední čtyřčíslí Vaší objednávky.

Poté nám zašlete prosím potvrzení o převodu na náš email:  levneptakoviny@seznam.cz, ať nemusíme čekat, až platba skutečně dorazí na náš účet.

Sídlo firmy je na ulici Nádražní 814/3, Třebíč. Nicméně osobní odběr probíhá na adrese našeho skladu (rovněž v Třebíči). Adresu místa Vám sdělíme, jakmile bude objednávka námi potvrzená a budeme mít od Vás informaci o platebním převodu.

Děkujeme za Vaši přízeň!


(Pokud byste si nebyli iistí a chcete si zboží přece jen nejdříve vyzkoušet, lze se domluvit i na platbu převodem až na místě, po vyzkoušení zboží. Je potřeba, ale domluvit se dopředu na telefonním čísle 604966688.)