Doprava zboží 

 

Zboží většinou expedujeme následující den po obdržení objednávky. Samozřejmě pokud je na skladě. V opačném případě (musíme objednávat od výrobce) se jedná zhruba o 3 - 5 dnů. Pozor na zboží, které je na objednávku. Při objednání takového zboží musíte vyčkat dobu uvedenou u konkrétního výrobku.

  • Objednáte- li si službou Express do 12:00, bude objednávka odeslána ještě týž den, pokud je zboží skladem. Pro ověření raději volejte či napište do poznámky pro obchodníka při vyplňování dodacích a fakturačních údajů, že zboží potřebujete na následující den! Cena této služby je 190 kč. Touto službou lze zboží dodat i na sobotní dopoledne, ovšem jen na místa, kde je v sobotu dopoledne otevřena pošta.
  • Objednané zboží zasíláme přepravní službou Česká Pošta, s.p. nebo dopravní službou společností PPL. Cena této služby je 130 kč v dobírkové variantě pro PPL, 150 kč v dobírkové variantě pro Českou Poštou. a v platbě převodem dopředu na náš účet je to 90 kč.
  • Objednávky do Slovenské Republiky mají pochopitelně delší dobu dodání (cca 3 prac. dny) a jejich cena je 220 kč dobírkou (platíte přímo v eurech dopravci) či 180 kč, pokud zaplatíte převodem dopředu na náš účet.
  • Pro zajištění kvality služeb Vám vycházíme vstříc a v případě, že byl odeslán službou PPL, Vám nabízíme bezplatnou telefonní linku této společnosti: osobně Vám sdělí, kde se nachází Váš balík a můžete se domluvit i na upřesnění dodání a způsobu dodání. Telefonní číslo je 840775775 a číslo balíku Vám sdělíme sms či mailem.
  • V případě odeslání Českou poštou s.p. je toto číslo rovněž BEZPLATNÉ 800 10 44 10.
  • Pokud z různých důvodů nemůžete volat, zde jsou odpovídající www stránky: http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php nebo http://www.ppl.cz/